thumbnail

Jakość i styl

Fotograf ślubny Kraków, Nowy Sącz, Rzeszów, Dębica i cała Polska


 

Swoim klientom, niezależnie od wybranego pakietu mam w zwyczaju zapewniać bezkompromisową jakość w postaci ekskluzywnych albumów tradycyjnych lub profesjonalnych foto-albumów. Od najlepszych w Polsce producentów.

 

Ekskluzywne albumy tradycyjne,

Okładka wykonana z niezwykle delikatnej w dotyku importowanej skóry ekologicznej. W środku karty z barwionego w masie wysokiej jakości i sztywności kartonu, przeklejonego efektownym pergaminem.

Delikatnie zaokrąglone narożniki, stylowy pergamin, ozdobna kapitałka, przetłoczony na grzbiecie, eleganckie opakowanie to szczegóły wykończenia albumu, które w znaczący sposób podnoszą jego estetykę i  ekskluzywność.

Profesjonalne Foto-albumy,

Wykonywane są w unikalnej i najlepszej w Polsce technologii introligatorskiego składu fotoalbumów na gorąco. Technologia ta redukuje możliwość odkształcenia się kartek albumu pod wpływem wilgoci.

Dzięki specjalistycznym, opatentowanym przekładkom oraz stałej kontroli jakości, posiadają niespotykaną trwałość. Rozkładówki naświetlane są na papierze fotograficznym Kodak Supra Endura Y (którego faktura przypomina jedwab) lub Metalic.

 Album klasyczny z tradycyjnie wklejanymi zdjęciami i 10 letnią gwarancją

Ekskluzywne zdjęcia ślubne. wielokrotnie nagradzany fotograf ślubny - Kraków, fotograf ślubny Nowy Sącz, Rzeszów, fotograf ślubny Dębica i cała Polska