Asia & Maciek 2015-10-12

Witam Was serdecznie, znów miłe słowa od mojej Pary !!!

Myślę że w pracy fotografa ślubnego priorytetem jest zadowolenie Par Młodych. Dla mnie osobiście również to jest najistotniejsze. Za każdym razem gdy robię reportaż ślubny i sesję plenerową daję z siebie wszystko aby stworzyć dobry klimat a przy okazji nie rzucać się w oczy. Pogodzenie tych dwóch rzeczy oraz ogrom włożonej pracy w "bycie wszędzie" a przy okazji iskierka daru Bożego dająca umiejętności dostrzeżenia i zatrzymania ważnych momentów i piękna podczas fotografowania podparta ciężką pracą, nabytymi umiejętnościami i doświadczeniem skutkuje mam nadzieję finalnym materiałem zdjęciowym, który zadowala moich klientów, dostarcza mi osobiście ogromnej satysfakcji a mam nadzieję że i osoby wpadające przypadkowo na mój blog fotografa ślubnego nie razi w oczy :)


Poniżej praktycznie cały materiał zdjęciowy z ślubu i sesji plenerowej Asi i Maćka, którzy to napisali do mnie poniższego maila za co im z ogromną radością dziękuję.

 

Hej;) Chcielibyśmy podziękować za najpiękniejszą pamiątkę z naszego ślubu, jaką tylko mogliśmy sobie wymarzyć-mianowicie przepiękne zdjęcia, uchwycone w najlepszych dla nas momentach! Twój profesjonalizm sprawił, że czuliśmy się bardzo swobodnie, a podczas sesji plenerowej zupełnie nieskrępowani, w świetnej, luźnej atmosferze mogliśmy oddać się chwili, co teraz skutkuje cudnymi fotkami! Długo zastanawialiśmy się nad wyborem dobrego fotografa, ale teraz już wiemy, że nasz wybór okazał się najlepszy bez dwóch zdań! Miło było Cię poznać i miejmy nadzieje do zobaczenia przy kolejnych sesjach! Życzymy dalszych sukcesów!


A&M

  

 

Aby zobaczyć prezentację w jakości Full HD zapraszam tutaj,  (nie zapomnij zaznaczyć znaczka "HD")