Irenka, Zbigniew i wielka MIŁOŚĆ 2015-06-01

Z Irenką i Zbigniewem spotkaliśmy się podczas sesji narzeczeńskiej w Warszawie. Można powiedzieć że "od pierwszego wejrzenia" było widać że łączy ich wielkie uczucie do siebie oraz bardzo duża miłość do fotografii :)

Sesja narzeczeńska przeleciała jak z bicza trzasnął, choć trwała kilka ładnych godzin. (dziękuję za wspaniały krem brokułowy :)

Ślub i zabawa weselna w Lubaczowie, przepiękny kościół, fantastyczni ludzie, dużo emocji. Każdy fotograf ślubny uwielbia fotografować takich ludzi :)

Sesja plenerowa w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, przepiękne miejsce, bardzo klimatyczne. Fantastyczne światło, miłość i emocje.

UWIELBIAM FOTOGRAFIĘ ŚLUBNĄ !!!

I tak to właśnie zwiedziłam fotografując miłość Irenki i Zbigniewa "pół Polski" i jak sądzę z maila który otrzymałem od Państwa Młodych było warto."Piotrze,

Współpraca z Tobą należała do najmilszych w całym procesie przygotowania ślubu i wesela. Po sesji narzeczeńskiej byliśmy pewni, że Twój talent pomoże zatrzymać wspomnienia najważniejszych i najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Kiedy dostaliśmy album od Ciebie, byliśmy bardzo podekscytowani. Jakość wykonania albumu i płyt stała na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły REWELACYJNIE. Niesamowite, piękne światło, dbałość o detale, oddanie uczuć i nastroju chwili.


Irenka: Jesteś ciepłym, otwartym człowiekiem, a to bardzo pomogło otworzyć nas już przy pierwszej sesji narzeczeńskiej (która, nawiasem mówiąc, wyszła świetnie). W czasie ślubu wykonywałeś swoją pracę w taki sposób, że nie przeszkadzało nam to w spokojnym i głębokim przeżywaniu mszy świętej. Ogromnie ważne dla mnie było też to, że jesteś osobą, która sama będąc w małżeństwie, bardzo ciepło i z miłością wypowiada się o swojej rodzinie. Było to dla mnie dodatkowym świadectwem, że małżeństwo to nie tylko piękny ślub, ale wierność i trwanie w przysiędze małżeńskiej do końca życia. 


Zbyszek: Czuliśmy się niesamowicie oglądając archiwum wszystkich zdjęć na płytach - mamy materiał spokojnie na kilka albumów pięknych ujęć! Ogromnym plusem był pełen profesjonalizm, począwszy od rezerwacji terminu, przez podpisanie umowy, stały kontakt mailowy i przekazanie finalnych zdjęć.


I najważniejsze. Dzięki Tobie, niezapominajki stały się znakiem naszej miłości :) 


Serdecznie dziękujemy,
Irenka i Zbyszek Danilewscy"