Kasia i Paweł 2015-02-16

Moi Drodzy,


To były piękne dni.... Głowa pełna pomysłów, dbałość o szczegóły, zaangażowanie, uśmiech, miłość, tak można by jeszcze długo o tej fantastycznej parze. Tak poza zawodowo dziękuję za piękne chwile, rozmowy przy herbacie i kawie, dużo radości i uśmiechu.... Jesteście fantastyczni :)


Jako fotograf ślubny dziękuję Wam za zaufanie i powierzenie mi dokumentacji najważniejszego dla Was dnia oraz piękną opinię o mojej pracy:"Wybór osoby, która uwieczni na zdjęciach naszą ceremonię ślubną był wbrew pozorom bardzo prosty – Ty Piotrze. Pokazałeś już nam swoje możliwości na ślubie mojego brata (Kasi) i wiedzieliśmy, że to własnie Ty idealnie uwiecznisz nasze cudowne chwile.

Twoja osoba i profesjonalne podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej. Jesteś osobą pełną ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiącą stworzyć przyjemną atmosferę pomimo towarzyszących nam nerwów. Przemykałeś wśród nas niczym niezauważalny cień, wykonując przy tym znakomite ujęcia. Na zdjęciach widać prawdziwe emocje, nic nie jest sztuczne, a plener to już „wisienka na torcie” ze świetną zabawą i masą śmiechu.
Już teraz zazdrościmy wszystkim u których będziesz „focił”, bo wiemy, że zrobisz to jak zawsze znakomicie. Chcielibyśmy abyś uwieczniał wszystkie najważniejsze momenty naszego życia. Piotrek jesteś cudownym nie tylko fotografem, ale również człowiekiem z którym godzinami można rozmawiać przy herbatce.
Dziękujemy,

Kasia i Paweł"


Makijaż: Iwona Jaremko

Zabawa weselna: Hotel Lord Dębica

Oprawa muzyczna: Kindersi

 

 

Aby zobaczyć prezentację w jakości Full HD zapraszam tutaj,  (nie zapomnij zaznaczyć znaczka "HD")

 Kilka wybranych zdjęć z tego pięknego ślubu.