Wesele w Pisarzowej 2017-08-29

Joanna i Bartłomiej od początku do końca wiedzieli czego oczekują po zdjęciach ze swojego ślubu, wesela i pleneru.

Miejsce, klimat, fantastyczne rodziny oraz ich miłość ogromnie pomogły mi w pracy.

Wspaniale było Was poznać, dziękuję za zaufanie, cieszę się że spełniłem Wasze oczekiwania jako fotograf ślubny :)


Nie mogę również nie zamieścić recenzji którą otrzymałem od Was, dziękuję :)


"Rzadko nam się to zdarza, ale musimy przyznać – Piotrowi Dudzie udało się wykonać coś niemożliwego. Zawarł na (zaledwie) kilkuset fotografiach prawdę o życiu, prawdę o nas, naszych charakterach, relacjach rodzinnych, naszych upodobaniach. A niemożliwe osiągnął gdy w swoim reportażu ślubnym zawarł piękniejsze oblicze tej prawdy. Na jego zdjęciach nie ma zbędnych dekoracji, wystudiowanych póz, sztucznych uśmiechów. Te fotografie są takie jak państwo młodzi i ich goście. Jednak dzięki jego zdolności patrzenia i umiejętnego kadrowania rzeczywistości, nic nie ujmuje z jej prawdziwości, wydobywając przy tym najpiękniejsze walory.

W dniu ślubu zapominasz o jego istnieniu, ale on jest, by uchwycić ten jedyny moment pocałunku, powitania, tańca, radości i zachwytu. Zatrzymuje chwile, która już się nigdy nie zdarzy. Robi to z pełnym profesjonalizmem, utrzymując przy tym nieustannie przyjacielską atmosferę. Wszystko to daje oszałamiające efekty.

Napisać, że reportaż ślubny wykonany przez Piotra nam się podobał, to jak nic nie powiedzieć. Nie ma słów, w których możemy Ci podziękować za coś bezcennego – utrwalenie tego cudownego dnia na resztę naszego życia. Uwieczniłeś nas w sposób piękniejszy niż mogliśmy marzyć.

Joanna i Bartłomiej"