Opinie Par

Wybór osoby, która uwieczni na zdjęciach naszą ceremonię ślubną był wbrew pozorom bardzo prosty – Ty Piotrze. Pokazałeś już nam swoje możliwości na ślubie mojego brata (Kasi) i wiedzieliśmy, że to własnie Ty idealnie uwiecznisz nasze cudowne chwile. 

Twoja osoba i profesjonalne podejście sprawiły, że czuliśmy się bardzo swobodnie podczas ślubu, wesela i sesji plenerowej. Jesteś osobą pełną ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiącą stworzyć przyjemną atmosferę pomimo towarzyszących nam nerwów. Przemykałeś wśród nas niczym niezauważalny cień,

wykonując przy tym znakomite ujęcia. Na zdjęciach widać prawdziwe emocje, nic nie jest sztuczne, a plener to już „wisienka na torcie” ze świetną zabawą i masą śmiechu. 


Już teraz zazdrościmy wszystkim u których będziesz „focił”, bo wiemy, że zrobisz to jak zawsze znakomicie. Chcielibyśmy abyś uwieczniał wszystkie najważniejsze momenty naszego życia. Piotrek jesteś cudownym nie tylko fotografem, ale również człowiekiem z którym godzinami można rozmawiać przy herbatce. Dziękujemy,

Kasia i Paweł

 

 


 

 

Piotrze,

Jako przyszła Pani Młoda wybierając fotografa byłam bardzo wymagająca, oglądałam mnóstwo zdjęć, i przy tym byłam bardzo krytyczna. Gdy trafiłam na Twoją stronę i zobaczyłam chyba pierwsze zdjęcie wiedziałam ze moim fotografem musisz zostać Ty Podczas przeglądania kolejnych zdjęć
i kolejnych coraz bardziej się w tym przekonaniu utwierdzałam

Dziś kiedy już mamy zdjęcia wiem ze wybór Ciebie był jedną z naszych najlepszych ślubnych decyzji, zdjęcia są cudowne, odzwierciedlają emocje, wzruszenia, radość i wspaniałą zabawę weselną. Każde zdjęcie dosłownie maluje nam przed oczami wspomnienia dnia naszego ślubu

Twoja postawa była doskonała, potrafiłeś uśmiechem i optymizmem zarażać wszystkich wokół, byłeś spokojny i opanowany, a zarazem pełniłeś funkcje „rozweselacza” i osoby mającej nad wszystkim kontrole . Spośród tak wielu emocji, które towarzyszyły nam w tym dniu, na zdjęciach podarowałeś nam same najwspanialsze momenty.

Na plener ślubny wybraliśmy Rzeszów, ponieważ to miasto jest częścią naszego życia, ale to w jaki sposób zapisałeś na kartach fotografii Magę, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wiedzieliśmy na co Cię stać, ale naprawdę „to Magowe Zdjęcie” podczas pierwszego oglądania albumu zaparło nam dech w piersiach, a teraz za każdym razem, gdy na nie patrzymy wywołuje w nas cudowne emocje. To jedno zdjęcie w najwspanialszy sposób ukazuję Naszą Miłość (Michał powtarza, że jest spełnieniem jego marzeń ), dziękujemy Ci za tą fotografię w sposób szczególny dlatego, że doskonale wiedziałeś jak ważna jest dla nas Maga

Dziękujemy raz jeszcze za wszystko co dla nas zrobiłeś. Jesteś Magikiem, a Twoją różdżką jest aparat

Angelika i Michał

 

 


 

„Patrzy oczyma...fotografuje sercem...“

Drogi Piotrze!

Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami.Poprzez swoją niezwykłość  dostarczyłeś nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu !W piękny i naturalny sposób pokazałeś naszą miłość .Fotografia ślubna to coś więcej niż zdjęcia,to część naszych wspomnień,radości i marzeń.Dziękujemy że poprzez swój profesjonalizm  wyjątkowy styl ,rozsądek,wyczucie,cierpliwość i zaangażowanie przyczyniłeś  się do  tego,że mamy tak cudowną pamiątke na całe życie !

Piotrze chcielibyśmy również dodać,że zarówno podczas ceremoni,zabawy i sesji plenerowej mieliśmy wrażenie że nie przebywamy  z człowiekiem wykonującym  zleconą  pracę , a starym dobrym znajomym. Wielkie  dzięki za dobry humor,uśmiech,żarty  i wprowadzenie tak luźnej atmosfery.W dniu tak wyjątkowym jak i również stresującym to znaczyło dla nas naprawdę wiele.Trudno  obrać w słowa to jak  uzdolnionym fotografem jesteś i z jaką pasją wykonujesz swoją pracę!

Powodzenia i nie wiemy jak to robisz,ale  CZARUJ  DALEJ !!!

DZIĘKUJEMY 

 

Szczęśliwimłodzi małżonkowie  

Natalia i Arek

 

 


 

Zdjęcia, które rozchmurzą ponure chwile i przypomną o ciepłych dniach.

Oglądając je ma się wrażenie uczestniczenia w pięknej historii. Fotografie są niesamowicie wyraziste, pełne emocji i koloru.
Pan Piotr potrafi nakierować na wykonywanie czynności, ale już samo robienie zdjęć jest z zaskoczenia - przez to fotografie nabierają spontaniczności i wrażenia ruchu postaci. Dodatkowo można proponować własne ujęcia i sugerować pomysły - współpraca jest wyjątkowo efektywna.

Bardzo lubię oglądać zdjęcia Pana Piotra-nie nudzą się, za każdym razem można odnaleźć coś nowego.

Polecam każdemu, kto ma ochotę dobrze zainwestować - zrobić sesję i mieć piękną pamiątkę na całe życie. :)

Anna Klimek

 

W ramach wyrażania mojej opinii na temat Twojej pracy - Piotrze, chciałabym napisać parę słów o BEZCENNOŚCI.

W życiu każdego z nas pojawiają się ludzie, z którymi znajomość okazuje się czymś absolutnie BEZCENNYM. Z perspektywy czasu nie możemy sobie wyobrazić, jak wyglądałoby nasze życie gdyby w pewnym momencie nasze drogi nie uległy skrzyżowaniu. I chociaż nieraz dzielą nas tysiące kilometrów, więź Przyjaźni jest nadal tak samo mocna.Dla mnie takimi osobami na zawsze pozostaną Angelika i Stefan...

Kiedy dowiedziałam się, że moi Przyjaciele planują swój ślub i wesele, chciałam podarować Im w prezencie coś naprawdę specjalnego. Doskonale wiem, że Oboje kochają dobrą fotografię. Wybór mógł być tylko jeden - plener ślubny! W związku z tym, że niejednokrotnie zachwycałam się efektami pracy Piotra na Jego blogu- w kwestii fotografa ślubnego, analogicznie nie miałam żadnego dylematu :) Nie byłoby to prawdą gdybym napisała, że w ogóle nie obawiałam się rezultatów tej sesji zdjęciowej w prezencie. Wątpliwości towarzyszą nam w życiu niemalże na każdym kroku, czyż nie?

W tym miejscu chciałabym jednoznacznie stwierdzić, że nie zawiodłam się na Tobie Piotrze w żadnym calu. Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i niezaprzeczalny profesjonalizm. Dlatego pięknie dziękuję za fantastyczne kadry Twojego autorstwa. Są wyjątkowo realistyczne, idealnie oddają atmosferę tamtego lipcowego dnia. Dodatkowo mają w sobie artyzm, odrobinę magii oraz to coś, co sprawia, że w czasie ich oglądania wydaje się, że jeszcze raz jesteśmy na miejscu wydarzeń. Wielkie ukłony Piotrze w Twoją stronę za niesamowity talent, perfekcyjne ‘oko’ i zdolność uchwytywania tego, co ulotne i BEZCENNE.

Dziękuję za wrażliwość, maksymalne zaangażowanie, niezauważalność oraz zdolność rozładowywania napięcia, które jak na pewno pamiętasz było wtedy wśród nas niemałe. BEZCENNE jest również uczucie kręcenia się łezki w oku podczas spoglądania na zdjęcia moich Przyjaciół oraz to, że plener ślubny okazał się naprawdę BEZCENNĄ pamiątką na całe życie dla Angeliki i Stefana. Tym bardziej jestem dumna z Twojej pracy, że to właśnie w moim mieście rodzinnym mieszkają i działają ludzie z tak cudownymi umiejętnościami :)

Kończąc,chyba nie muszę pisać, że już dzisiaj wiem kto będzie w przyszłości moim fotografem ślubnym… ;)

Piotr Duda Photography-fotografia na najwyższym światowym poziomie, chapeau bas!

Gorąco polecam i pozdrawiam,

Agnieszka Styczeń

 

 


 

Drogi Piotrze,

Najserdeczniej dziękujemy za zdjęcia, które zaparły dech w piersiach nie tylko nam ale również naszym najbliższym. Zdjęcia są tak doskonale wykonane, że chyba nie da się już być bliżej ideału. Poświeciłam ponad 4 miesiące na wybór fotografa i wybór był najlepszym jaki mogłam dokonać.
 
To co jest najwspanialsze to jak pięknie potrafisz uchwycić chwile, które są dla nas najważniejsze. Każde zdjęcie w albumie, który mówiąc nawiasem jest mistrzowsko wykonany, tak cieszy i wzrusza do łez. Nie raz wspominamy z mężem nasza sesje w plenerze, jak świetnie nam się współpracowało. Jak wesoło było. To jak bardzo
 
byłeś otwarty na  nasze  pomysły ujęć i miejsca. 
 
Spełniłeś nasze marzenie, zdjęcia są zachwycające, przekazują miłość, radość, wzruszają do łez.
 
Mamy nadzieje, ze do zobaczenia na kolejnych sesjach!
 
 
DZIĘKUJEMY! :):) 
 
Madzia & Irek

 Piotr Duda fotografia ślubna opinie par bieszczady

 


 

Wspaniałe, różnorodne, pokazujące towarzyszące nam emocje, DOSKONAŁE! Takie właśnie są Twoje fotografie Piotrze. Potrafisz być bardzo dyskretny podczas całej uroczystości, a jednocześnie nie umknie Ci żaden istotny detal. Chociaż wydaje się, że jeden z najważniejszych dni w życiu pozostaje na zawsze w pamięci, to ogrom

emocji często powoduje, że niektóre momenty umykają.

Dzięki Tobie dzień naszego ślubu i wesela możemy przeżywać za każdym razem na nowo. Przeglądając strony efektownego albumu wciąż dostrzegamy nowe szczegóły i wierz, nie możemy się napatrzeć!! 

Dziękujemy ponownie, za Twój profesjonalizm, doskonałą współpracę, wesołą atmosferę i oczywiście nieocenione wspomnienia w postaci pięknych zdjęć.

 

Natalia & Paweł

 Piotr Duda fotografia ślubna opinie par nowy wiśnicz

 


 

Piotrze,

Wracając do wspomnień związanych z przygotowaniami do ślubu stwierdzamy, że współpraca z Tobą należała do najprzyjemniejszych jakie nawiązaliśmy. Bez wątpienia jej efekt wskazuje na to, że pierwsze wrażenie (zdjęcia na blogu) jest niezawodne.Już na samym początku, nie mając jeszcze okazji poznać Cię

osobiście,

odnieśliśmy wrażenie, iż mamy do czynienia z solidnym człowiekiem. Szybka i rzeczowa wymiana maili, była atutem przemawiającym na Twoją korzyść. 

Ostatecznie jednak przekonałeś nas, że się nie mylimy, w dniu ślubu. Twój luz i takt sprawiły, że czuliśmy się przy Tobie swobodnie. Reportaż ślubny wykonałeś z taką wprawą, iż niemal przez większość wesela nie zdawaliśmy sobie sprawy z Twojej obecność.

Niczym dobry psycholog wsłuchałeś się w to co mówimy i wychwyciłeś to co istotne.  Twoje zdjęcia są przepiękne, pełne dynamiki, oddają urok tamtych chwil.

Sprawiły, że otwierając album mamy wrażenie jakbyśmy na nowo mogli przeżywać to jeszcze raz.

 

Aga i Michał

 

  


 

Witaj Piotrze,

dziękujemy Ci za rewelacyjne zdjęcia i fotoalbum, które są najpiękniejszym prezentem jaki tylko mogliśmy otrzymać. Dziękujemy również za Twoje zaangażowanie, profesjonalizm, optymizm i poczucie humoru ;). Współpraca z Tobą to czysta przyjemność.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Magda i Michał

 

 


 

„Miód”…  chyba każdy z gości weselnych zapamiętał to słowo, wtajemniczeni wiedzą skąd się wzięło  ono zapoczątkowało całą przygodę z Tobą…

Razem z mężem chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za przepiękną pamiątkę najważniejszego dnia w naszym życiu…  zdjęcia są rewelacyjne! Jesteśmy bardzo zadowoleni że to właśnie Tobie powierzyliśmy uwiecznienie tych pięknych chwil. Profesjonalizm oraz zaangażowanie jakie wkładasz w swoją pracę widać na każdym

jednym zdjęciu.

Chcieliśmy Ci również podziękować za świetną atmosferę jaką stworzyłeś wokół siebie, towarzyszyłeś nam z obiektywem we wszystkich przygotowaniach oraz rozładowywałeś cały stres który nam się udzielał, co odczuli również goście. Nikt nie czuł skrępowania, świetnie się kamuflowałeś łapiąc każdy moment, ten poważny oraz

ten pełen humoru a na zdjęciach widać nasze emocje, śmiech , wzruszenie…

Dziękujemy Ci Piotrze

 

Pozdrawiamy,

Iwona i Paweł

 Piotr Duda fotografia ślubna opinie par

 


 

W dniu naszego ślubu dopisała nie tylko pogoda.

Przeglądamy album… w końcu ochłonęliśmy, zebraliśmy myśli i dołączamy do osób zachwyconych Twoimi zdjęciami. Są wyjątkową pamiątką tego uroczystego dnia, do którego wracamy bardzo często przypominając sobie te wspaniałe chwile. Chcieliśmy podziękować za wyjątkową pamiątkę jaką stanowi album oraz

zdjęcia wykonane przez Ciebie. Uważamy, iż Twoje zdjęcia idealnie oddają Twoją pracę, pasję oraz zaangażowanie. W dniu ślubu pracując w sposób niezauważalny od samego rana, uwieczniłeś każdą chwilę. Przygotowania, błogosławieństwo, ślub i zabawa weselna pozostaną dzięki Twojej pracy na długo w naszej

pamięci. Sesja plenerowa to przede wszystkim akceptacja naszych szalonych pomysłów, którym nadałeś ciekawy wymiar.

Pokazaliśmy wszystkim zdjęcia… i już nie tylko my jesteśmy zachwyceni, ale i goście są zachwyceni. Jeszcze raz dziękujemy, bo zrobiłeś dla nas bardzo dobrą pracę.

Zdjęcia podziwiamy my i nasi bliscy.

Dodatkowo na słowa uznania zasługuje wykonanie albumu. Estetyka, solidność i trwałość, to tylko niektóre słowa, opisujące jakość naszej pamiątki.

 

Polecamy i dziękujemy

Asia i Jarek

 

 


 

Dear Piotr,

 

We would like to Thank You for amazing job at our wedding. The pictures that came out in the photo album and the book are mind-blowing. Having you with Us through

out the day was stress free and pleasant experience. You have an amazing artistic inner peace and I guess that’s what made us feel comfortable around You. Thanks again for not stressing us out. The pictures speak for themselves, they are once again amazing. The colours , light & shadow and reflections That You

captured are superb. You can literally feel how we felt in that moment just by looking at the prints and that is so amazing. You captured everything without being in our face. The final cut, meaning the Album and book is in the most upscale quality – I give it a 10. You made us look good on paper and when You

look at the pictures You can feel our happiness come true. I would like to thank You for capturing the happiest day of our lives and making me look handsome next to my lovely Kasia who looks prettier and prettier every time I look at her. 

 

Yours Sinceraly,

Kasia and Robert Nowak

 

Drogi Piotrze,

Chcielibyśmy Ci podziękować za niesamowitą pracę, jaką wykonałeś na naszym ślubie. Zdjęcia, które znalazły się w albumie są prześliczne. To, że byłeś przy nas w trakcie naszego dnia było zupełnie bezstresowym, a wręcz przyjemnym doświadczeniem. Masz niesamowity wewnętrzny spokój i artystyczną duszę i

wydaje mi się, że to właśnie dlatego czuliśmy się przy Tobie tak swobodnie. Zresztą zdjęcia mowią same za siebie, jeszcze raz chcę podkreślić, że są niesamowite.

Kolory, światłocienie i odbicia sprawiają, że mają one cudowny character. Można dosłownie poczuć nasze emocje w danym momencie patrząc poprostu na zdjęcia i to jest właśnie cudowne.

To co dostaliśmy od Ciebie, czyli album i fotoksiążka są najwyższej jakości. Sprawiłeś, że na odbitkach wyglądamy naprawdę świetnie i na bardzo szczęśliwych. Chciałbym Ci podziękować, że sprawiłeś, że wygladałem przystojnie, nawet przy mojej cudownej Kasi, która pięknieje z każdym dniem.

 

Z wyrazami wdzięczności,

Kasia and Robert Nowak

 

 


 

W pierwszych  słowach jakimi można określić to co robisz to pełen  profesjonalizm ale nade

wszystko niesamowite wyczucie chwili jak również   twoja osobowość i  poczucie humoru, którym rozładowujesz stres i zdenerwowanie wprowadzając zarazem spokój i uśmiech na twarzach młodej paru tak ważny w tym właśnie dniu . Zdjęcia które otrzymaliśmy od Ciebie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, zresztą sam o tym wiesz bo już w trakcie sesji zwracałam na to uwagę a całość którą stworzyłeś  jest wspaniałą opowieścią tych cudownych chwil, które dla nas uwieczniłeś.

Piotrze na zawsze zapamiętałeś  na fotografiach całą magie tego dla nas najpiękniejszego dnia.

 

M. i P.

 

 


 

Piotrze jest w Tobie coś magicznego, coś co sprawia, że się pojawiasz i cały stres związany z weselem po prostu znika :).

Na Weselu byłeś niewidzialny, przez większość czasu  nawet nie wiedzieliśmy gdzie jesteś a zrobiłeś takie zdjęcia, uchwyciłeś takie momenty że nawet nie wiemy co powiedzieć. W dniu kiedy Mariusz przywiózł owoc Twojej pracy  nie potrafiłam się oderwać od zdjęć, nie jestem w stanie  powiedzieć ile razy oglądałam foto-książkę.

Teraz znam ją prawie na pamięć , doprowadza mnie  do napadu śmiechu i wywołuje łzy wzruszenia, mam parę zdjęć perełek które z chęcią oglądam codziennie.

Piotrze dziękujemy Ci za wszystko, będziesz Nam się kojarzył z przepięknymi zdjęciami, obrotem głowy nie w tej płaszczyźnie, przypalonym sprzęgłem, ogromnym poczuciem humoru oraz niesamowitą pozytywną energią.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Iza i Mariusz.

 

 


 

Piotrze Piotrze Piotrze… CZARODZIEJU i żeby nie było że to „czarodziejowanie” tak bez powodu:

C –   cudowne zdjęcia
Z –   zatrzymanie każdej emocji
A –   Agent specjalny w misji „ uchwycić magiczne chwile na każdym zdjęciu
R –   Ręka mistrza
O –   Oko do każdego szczegółu
D –   Dusza przekazana każdemu MB karty pamięci
Z –    złodziej stresu
I –     Istny profesjonalizm w każdym calu
E –    Energy drink w postaci człowieka
J –    Jedyny właściwy wybór na TWOJEGO fotografa ślubnego
U –   urok osobisty A teraz tak rozwijając :

Dziękujemy Ci bardzo za ukazanie najpiękniejszego dnia w naszym życiu w najpiękniejszy możliwy sposób.

Twój spokój dla mnie ( jako Pani Młodej) okazał się zbawienny. Nie wiem jak udało Ci się to zrobić ale byłeś niezauważalny w czasie ślubu jak i wesela a na zdjęciach jest wszyyyyyystko( kolejny dowód na bycie czarodziejem :)). No i nasze pożegnanie w dniu ślubu : Ja do męża: „ Zobaczysz jakie będziemy mieć cudowne zdjęcia

( uśmiech od ucha do ucha) , na co Twoja odpowiedź „ No nie wiem, bo tak jakoś wyszło że zapomniałem włożyć karty pamięci” BEZCENNE ! Nasz plener… bajka

Karolina

 

 


 

Nie można być niezadowolonym, gdy dostaje się to, czego się oczekiwało, a nawet więcej.

Zdjęć zachwalać nie trzeba, one mówią same za siebie.

Wystarczy spojrzeć i każdy w nich dostrzeże Twój talent, zaangażowanie, profesjonalizm i perfekcjonizm, a nasze  emocje, które trudno uchwycić na zdjęciach, a Tobie się udało w stu procentach.

A na naszym ślubie i weselu, oprócz Piotra-fotografa, który robił zdjęcia, w gratisie był jeszcze Piotr-przesympatyczny człowiek, taktowny i z poczuciem humoru, który stwarzał rewelacyjną atmosferę i działał antystresowo. I to jest chyba to, co sprawiło, że my oraz nasi goście mamy jak najlepsze wspomnienia związane z Twoją pracą i osobą. Dziękujemy raz jeszcze za cudowną pamiątkę, jaką mamy dzięki Tobie z tego wyjątkowego dnia.

Szczerze wszystkim polecamy!

 

W pełnie usatysfakcjonowani

Paulina i Tomek

 

 


 

Serdecznie dziękujemy Ci za uchwycenie najpiękniejszych chwil w ciągu tak ważnego dnia w naszym życiu. Dzięki Tobie w naszym albumie widzimy nie tylko urywki sytuacji, ale także nasz charakter i atmosferę uroczystości. Dziękujemy za Twój profesjonalizm, za to, że byłeś zawsze tam gdzie trzeba aby uchwycić ciekawą chwilę,

za Twoją dyskrecję – dopiero z albumu dowiedzieliśmy się, że robiłeś nam zdjęcia w chwilach, kiedy zupełnie się tego nie spodziewaliśmy:), za Twoją przyjacielską postawę i poczucie humoru. Na pierwszy rzut oka widać, że Twoje zdjęcia nie są zwykłe – są robione z pasją i z indywidualnym podejściem do każdej pary.

 

Polecamy i dziękujemy:)

Kasia i Bartek

 

 


 

CHCIELIBYSMY PODZIELIC SIE NASZYMI WRAZENIAMI ZE SLUBU I PODZIEKOWAC NASZEMU FOTOGRAFOWI ZA WSPANIALA PRACE, MIMO NASZEGO  WIELKIEGO ZDENERWOWANIA I STRESU PIOTR WYKAZAL SIE PELNYM PROFESJONALIZMEM,
 
POTRAFIL UCHWYCIC TE NAJCENNIEJSZE  NAJPIEKNIEJSZE MOMENTY  JAKIE NAM TOWARZYSZYLY , BEZCENNE.
 
OGLADAJAC PRACE PIOTRA BYLISMY POD WIELKIM WRAZENIEM JEGO DARU DO UCHWYCENIA TEGO „CZEGOS”. RAZEM Z MEZEM STWIERDZAMY ZE NAWET ZA 10 LAT JAKBYSMY MIELI WYBIERAC FOTOGRAFA SLUBNEGO JAK I  ZAROWNO DO INNYCH UROCZYSTOSCI
 
WYBOR BYLBY TAKI SAM – PIOTR.

 

DZIEKUJEMY

RENIA @ CHARLIE

 

 


 

[Piotr hai fatto un lavoro eccezionale. Le tue foto sono riuscite a dare quel tocco magico che desideravo. Non potevo chiedere di meglio. Ricordo tutte le richieste che ti avevo fatto, i miei complimenti, mi sento fortunato ad aver trovato un artista che è riuscito a sorprendermi in ogni foto. Ho visto quanto impegno e quanta ricerca nel dettaglio e nei colori sei riuscito a dare, nulla lasciato al caso, bravissimo. Ho voluto scriverlo in italiano perché un lavoro del genere va oltre le mie aspettative ed è giusto premiarlo e diffondere il tuo nome. Auguri per il tuo lavoro e per il tuo successo. Un caloroso abbraccio. –Andrea-]

Piotr wykonałeś znakomitą pracę. Udało ci się oddać  ten  Magic Touch, o którym marzyłem . Nie mógłbym prosić o lepsze zdjęcia.

Pamiętam wszystkie moje wymagania i żądania, które ci przedstawiłem, moje gratulacje, czuję się uszczęśliwiony, że znalazłem w tobie artystę, któremu  udało się mnie zaskoczyć każdym zdjęciem. Widać w nich twoje ogromne zaangażowanie, skrupulatny dobór kolorów i dbałość o najmniejsze szczegóły. Nie pozostawiłeś niczego przypadkowi, doskonałe. Zdecydowałem  napisać tę moją opinię w języku włoskim ponieważ  twoja praca okazała się poza moje oczekiwania i uważam ze powinna zostać nagrodzona a twoje imię rozpowszechnione.

Gratuluję i życzę powodzenia w Twojej pracy i w Twoim sukcesie.

ściskam i pozdrawiam ciepło,

Andrea.

 

 


 

Witam serdecznie Panie Piotrze

Przepraszam bardzo, ze tak sporo czasu upłynęło i nie daliśmy jeszcze naszej opinii.

Chcieliśmy osobiście zobaczyć dzieła pańskiej pracy. Wczoraj wróciłam z Polski i po oglądnięciu albumów byliśmy zachwyceni wzruszeni ¬ jednym słowem wspaniale ujęcia przepiękne kolory ,bardo żywe i radosne-tak jak marzyliśmy.

Wybranie Pana jako fotografa na nasz szczególny dzień było strzałem w dziesiątkę ( i pomyśleć ze prawie rok czasu poświeciłam na znalezienie tego właściwego)

Jeszcze raz w moim i męża imieniu dziękuje mocno!!!

Albumy są nasza najpiękniejszą pamiątką ślubna (szczególnie foto-książka robi wrażenie – jest wprost artystyczna) (zdjęcia efekt metalik)

Gorące pozdrowienia i uściski,

Dorota.

 


 

Cieszymy się, że wziąłeś udział w tak ważnym dla nas momencie i „zatrzymałeś” te niezmiernie cenne dla nas chwile.  

Twoje kompetencje i zapał sprawiły, że uchwycone w reportażu emocje powracają za każdym razem, gdy sięgamy po album. 

Zazwyczaj surowo oceniamy zdjęcia, na których widniejemy, ale wykonane przez Ciebie ujęcia sprawiły nie tylko, że chętnie je oglądamy,ale wręcz jesteśmy w stanie uwierzyć w swoją fotogeniczność … 

Pozostaje nam tylko polecać Cię tym, którzy chcieliby otrzymać tak profesjonalna pamiątkę, jaką dostaliśmy my.

Karolina i Tomek

 

 


 

Piotrze, podsumowując tę piękną przygodę, jaką był nasz ślub i współpraca z Tobą, możemy powiedzieć tylko jedno: PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!:) Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, za ciepło i humor, które pomogły przemóc skrępowanie przed obiektywem,

za rzetelność i serdeczność, za to, że czuliśmy się swobodnie, za takt i wyczucie chwil oraz niezawodne oko,

które wychwytywało wyjątkowe miny, gesty, sceny:)

Moglibyśmy wymieniać jeszcze długo, ale najważniejsze jest to, że dzięki Tobie mamy niepowtarzalną pamiątkę w postaci fantastycznego foto-albumu oraz zdjęcia, które przez lata będą przypominały nam, naszej rodzinie

i przyjaciołom o cudownie spędzonych chwilach, w tym wyjątkowym dla nas dniu:)

Życzymy kolejnych wspaniałych sesji:)

 

Pozdrawiamy,

Anna i Jakub

 

 


 

Piękny reportaż…dziękujemy. Przezwyciężył Pan tego dnia naszą ogólną niechęć do obiektywu, co więcej, aż miło na siebie popatrzeć. Trudno nie wspomnieć zdjęć u kosmetyczki – moje ulubione,

a tak na początku niechciane…

Monika i Grzegorz

 

 


 

Fotografa takiego jak Pan dobrze się poleca, bo wystarczy powiedzieć w jaki sposób i z jakim rezultatem Pan pracuje. Myślę, że każdy kto planuje uwiecznić ważny dzień np. ślub, powinien zapoznać się z Pańską galerią zdjęć. 

Nie można odmówić Panu talentu i profesjonalizmu, wraz z którymi w parze idą serdeczność, uprzejmość i znakomite poczucie humoru. Dzięki temu zjednuje Pan sobie ludzi i dodatkowo sprawia, że na „planie” panuje przyjazna, swobodna atmosfera.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu… Co ciekawe jako para młoda dość czynnie uczestniczyliśmy w uroczystości:),

a jednak po zapoznaniu się ze zdjęciami wciąż odkrywamy nowe, niezauważone przez nas, a uchwycone przez Pana sceny.

Myślę, że często będziemy zaglądać do albumu by wciąż na nowo przeżywać ten dzień.

 

Pozdrawiamy serdecznie:

Iwona i Piotr Wielowieyscy

 

 


 

Piotrze, Twoje dzieło będzie przez długie lata przypominało nam o tym wyjątkowym dla nas dniu. Dziękujemy, że tak genialnie uchwyciłeś te chwile szczęścia  Zdjęcia totalnie zachwyciły nas, rodzinę i znajomych.
A ja się w nich po prostu zakochałam!  Ogromne podziękowania za przepiękny album oraz fantastyczną i jakże luźną atmosferę podczas sesji plenerowej 

Pełen profesjonalizm!
Bez wahania możemy gorąco polecić Twoje usługi każdej parze planującej swój Wielki Dzień  Cudna pamiątka na całe życie!

Joanna i Paweł

 

 


 

Piotrze, chcieliśmy Ci jeszcze raz serdecznie podziękować za cudowne zdjęcia. Dzięki Twojemu doświadczeniu, znakomitemu wyczuciu chwilii profesjonalizmowi, mamy dziś przepiękną pamiątkę z tegonajważniejszego dnia w życiu.

Dzięki Twoim zdjęciom na zawsze będziemy pamiętać jacy byliśmy wtedy szczęśliwi.

Gorąco polecamy Twoje usługi.

Pozdrawiamy Sylwia i Andrzej.

 

 


 

Piotr jest miłym i dowcipnym człowiekiem. Od samego początku świetnie „złapał” z nami kontakt.Później było już tylko lepiej.  Swoją pracę wykonuje bardzo profesjonalnie.Nawet nie wiemy, kiedy powstały niektóre zdjęcia.

Wtapia się w tło i niepostrzeżenie dokumentuje najważniejsze chwile na pięknych fotografiach…

Piotrze – zdjęcia które wykonałeś pozwalają nam zawsze,

kiedy mamy na to ochotę na nowo przeżywać ten najważniejszy dzień w naszym życiu.

Bardzo Ci za to dziękujemy

Katarzyna i Grzegorz

 

 


 

„Magiczne miejsca w magicznym wymiarze – na fotografii – nieśmiertelnej formie wspomnień wyrzeźbionej światłem”- BD. Zdjęcia zachwycają! Oglądamy je każdego dnia, pełni podziwu profesjonalizmu i niesamowitych ujęć.

Dziękujemy za mile spędzony czas, a przy tym tak wspaniały owoc pracy.

 

Pozdrawiamy 

Ania i Paweł

 

 


 

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia , a przede wszystkim za pełen profesjonalizm i niebywale luźne i ciepłe podejście do nas. To coś więcej niż zdjęcia ślubne, stworzone przez kogoś więcej niż tylko fotografa.Talent ,poczucie humoru i umiejętność uchwycenia emocji to najważniejsze cechy

Serdecznie pozdrawiamy 

Andżelika i Adrian

 

 


 

Piotr należy do fotografów fantastycznych – na jego zdjęciach znajdzie się zawsze to czego na pracach innych fotografów szukać można w nieskończoność. Jego zdjęcia są unikalne i wyjątkowe – tak jak my wszyscy nowożeńcy.

Na naszych zdjęciach jesteśmy my, Magda i Rafał, nie kolejna para, która zamówiła sobie sesję. Na zdjęciach Piotra jest nasza radość z początku wspólnego życia, nasi rozpłakani rodzice i nawet zniszczona fryzura po ogromnej „ślubnej” ulewie.

 

Podpisując kilka miesięcy wcześniej z Piotrem umowę nawet mi przez myśl nie przeszło, że to co od niego otrzymam,

wliczając tu i album i zdjęcia na płycie, będzie tak wyśmienite.

Z krystalicznie czystym sumieniem mogę każdemu polecić tego fotografa.

Magdalena i Rafał

 

 


 

„Obiektyw aparatu fotograficznego, jak oko mitycznego cyklopa, jest wszechwidzące: ukazuje nam cały, bogaty świat, staje się naszym własnym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia.” 

Te słowa w pełni odzwierciedlają podejście Piotra do jego pracy, czy raczej pasji,

co sam podkreśla na każdym kroku. I to widać 

Dziękujemy Ci za uchwycenie wszystkich ważnych emocji towarzyszących nam w tym najpiękniejszym dniu. Za utrwalenie tych ulotnych chwil, które dzięki Twoim fotografiom pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Magda i Przemek

 

 


 

Zdjęcia rewelacyjne i albumy pierwsza klasa! Masz wyczucie chwili i ludzi.  Wczoraj oglądaliśmy zdjęcia ze znajomymi, którzy byli na weselu,i też byli pod wrażeniem i mieliśmy sporo radości.

 

Dziękujemy!

Ewa i Arek

 

 


 

Bardzo dziękujemy za przepiękny album – wspaniałą pamiątkę z bardzo ważnego dla nas dnia.

Zdjęć chyba nie musimy zachwalać – wystarczy na nie popatrzeć. Na pierwszy rzut oka widać profesjonalizm i dbałość o szczegóły. W albumie znalazł się komplet zdjęć, który będzie nam przypominał nastrój towarzyszący nam w tym niepowtarzalnym dniu. Natomiast na szczególną uwagę zasługuje coś, czego na zdjęciach nie

zobaczymy – osoba fotografa. Od pierwszej chwili rewelacyjny kontakt, zawsze tam, gdzie być powinien, dyskretny, prawie niezauważalny, a jednocześnie bardzo przyjacielski – za co przede wszystkim chcemy podziękować.

Magdalena i Krzysztof

 

A teraz podsumowanie prywatne:

Dla mnie – jako dla panny młodej – byłeś osobą, która najbardziej mnie uspokajała. Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ spodziewałam się, że fotograf będzie “zimnym obserwatorem”, a okazałeś się wyjątkowo ciepłą osobą, co bardzo kojąco na mnie wpłynęło. Zwłaszcza w kościele,

gdzie emocje sięgały zenitu, Twój wzrok zdawał się mówić “Wszystko jest w porządku.” I nie ma w tym ani odrobiny przesady. Nie wiem, czy robiłeś to świadomie czy nie, ale do tej pory to pamiętam i bardzo Ci za to dziękuję.

Pozdrawiam,

Magda

 

 


 

Wzruszenie w tak niezwykłym dniu jak dzień ślubu, nie jest chyba niczym nadzwyczajnym

i niespotykanym, jednak wzruszenie podczas oglądania zdjęć kilka tygodni po uroczystości chyba nie zdarza się już tak często… dziękuję Ci Piotrze za tę chwilę, kiedy podczas pierwszego oglądania efektu Twojej pracy emocje z najważniejszego dnia powróciły, kiedy przeglądając kolejne karty przepięknego albumu łzy

same zagościły na moim policzku.

To że Piotr jest profesjonalistą widać na każdej fotografii, ale tego że jest niezwykłą osobą, już na zdjęciach nie widać, to trzeba sprawdzić osobiście. Piotr jest sympatyczny, ma znakomite poczucie humoru, atmosfera jaką stwarza podczas sesji pomaga w rozluźnieniu i czerpaniu radości z bycia fotografowanym.

Talentu, profesjonalizmu i zaangażowania nie można mu odmówić. Efekt końcowy jest powalający, ponieważ  fotografowanie nie jest jego pracą, to pasja i wyczuwa się to od pierwszego kontaktu. Polecamy i serdecznie dziękujemy

Marta i Piotr

 

 


 

Piotrze, chcielibyśmy Ci ogromnie podziękować za cudowne zdjęcia, zakląłeś w nich nasze szczęście i radość w tych ważnych dla nas chwilach, pięknie uchwyciłeś wszystkie emocje, towarzyszące wówczas nam i naszym bliskim. Marzyliśmy, aby nasze ślubne zdjęcia były wyjątkowe, ale efekt Twojej pracy przerósł nasze najśmielsze

wyobrażenia o nich. Największym zaskoczeniem są dla nas zdjęcia z pleneru – REWELACYJNE! Piotr, jesteś Czarodziejem!

Na marginesie jeszcze dodam: Jestem Ci niezwykle wdzięczna za Twoje podejście do nas, za niezwykły spokój, który od Ciebie emanował i który udzielił się również mi – nie spodziewałam się ,że będę tak spokojna na swoim ślubie. Wiem też, że spora część uśmiechów widocznych na zdjęciach z samego ślubu to Twoja zasługa.

W piątek wieczorem, tuż przed ślubem kiedy emocje sięgały zenitu (podczas układania winietek;)) powiedziałam w złości do Piotrka, że to jest ostatni raz kiedy urządzam wesele (sic! :)), ale oglądając zdjęcia to mam ochotę na więcej ślubów i wesel – z moim Piotrkiem oczywiście :).

 

Dziękuje:)

Pozdrawiam

Justyna

 

 


 

Piotrusiu,

Dziękujemy Ci serdecznie za zatrzymanie dla nas w tak cudownych sposób tych wszystkich pięknych chwil z naszego Wielkiego Dnia. Każde zdjęcie aż krzyczy emocjami, które nam wtedy towarzyszyły. Twoje zdjęcia wręcz wydają się mówić do nas – są pełne prawdziwej dynamiki i kolorów.

A efekt pleneru – MIAZGA.. wyglądamy jak z okładki dobrego magazynu  chociaż sam wiesz jakie mieliśmy z nim przejścia i jak mój mąż nie lubi pozować do zdjęć 

Ktokolwiek pyta mnie, czy stresowałam się weselem odpowiadam – Nie- miałam obok świetnego człowieka, szczególnie podczas przygotowań u kosmetyczki i w domu, który swoim uśmiechem i żartem potrafił sprawić, że nie miałam na to czasu .. 

Dobry fotograf to dobry psycholog. Ty jesteś kimś więcej – Ty zostałeś naszym przyjacielem 

Tym bardziej cieszy mnie fakt, że to ja jakiś czas temu podjęłam decyzję – Tak – to on będzie nas fotografował 


Pozdrawiam,

Katarzyna Milewska

 

 


 

Drogi Piotrze,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Twoja pracę.

Wybór fotografa nie był łatwą decyzją,  ale nasz okazał się strzałem w dziesiątkę Profesjonalizm,  rzetelność i niezwykłe poczucie humoru to tylko niektóre z przymiotników, którymi można Cię opisać. Współpraca z Tobą to sama przyjemność, a jej efekty mówią same za siebie.

Gdy otrzymaliśmy album ślubny, oglądaliśmy go blisko godzinę, podziwiając ujęcia, kolory i w końcu samych Nas. Następnych kilka godzin spędziliśmy na oglądaniu płyty. Ponad 1000 zdjęć, ale każde z nich jest jedyne w swoim rodzaju. Poczynając od zwykłych  czynności podczas przygotowań,  do tych najważniejszych momentów

w kościele i w końcu samej zabawy weselnej! Zdjęcia niejednokrotnie ujmują to czego nie byliśmy w stanie zobaczyć bądź po prostu nie zwróciliśmy na nie uwagi.  Innymi słowy, są one pięknym odzwierciedleniem tego szczególnego dla Nas dnia.

I z pewnością to nie koniec naszej współpracy.

 

Dziękujemy

Anna i Maciej

 

 


 

Piotrku,

Nasze podziękowania chcielibyśmy opisać w kilku literach –  oto cały Ty i historia naszej współpracy!

P – PIERWSZY PROFESJONALISTA.  Byłeś pierwszym fotografem, który odpowiedział na mojego maila. Zadzwoniłeś, dłuższa rozmowa i ja jako osoba w związku decydująca o wyborze fotografa już wiedziałam, że to Ty upamiętnisz dzień naszego ślubu.  Późniejsze spotkanie było tylko tego potwierdzeniem. Przed ślubem myśleliśmy czy o niczym nie zapomnieliśmy, czy każdy element wyjdzie tak, jak tego chcemy. Fotograf ? ….– nie myśleliśmy czy będzie dobrze, bo wiedzieliśmy że będzie….

I – IDEALNIE! Mówię tutaj o całej naszej przygodzie. Szybko znaleźliśmy wspólny język. Stwierdzamy teraz po czasie, że nawet nie ustalaliśmy co, jak i kiedy będzie ujęte w kadrze. Zostawiliśmy wszystko Twojemu talentowi

O – ODLOTOWO. Tak było od momentu przygotowań aż do kolejnego naszego spotkania na sesji plenerowej. Trzy tygodnie po ślubie czuliśmy jakbyśmy brali ślub raz jeszcze!

T – TWÓRCZY UMYSŁ…  to też o Tobie!  „Umysł fotografa poszukującego ujęcia jest niczym pustka, a jego TWÓRCZY UMYSŁ można porównać do nienaświetlonej jeszcze kliszy. Nie ma w nim jakichkolwiek uformowanych wcześniej obrazów, jest on stale czujny, aktywny i otwarty, gotów na odbiór i utrwalenie obrazu” Minor White

R – REWELACYJNE zdjęcia. Nie zmienilibyśmy nic! Album z pewnością nie będzie przykurzonym, zapomnianym bibelotem

D – DOKŁADNY. Już wcześniej wiedzieliśmy, że będziemy musieli poczekać na zdjęcia. W dniu odbioru albumu zżerała ciekawość…. opłacało się czekać!!!

U – UŚMIECH, bo tego najwięcej na naszych zdjęciach! Choć nie tylko uśmiechnięte buzie, ale wszystko. Od samego początku do końca. Uśmiechy, łzy szczęścia, wzruszenia… Wszystko to, co towarzyszyło nam w tym ważnym dla nas dniu. Wszystkie, nawet najdrobniejsze emocje. Oglądając za jakiś czas zdjęcia nie tylko będziemy oglądać, co się w tym dniu działo, ale poczujemy to wszystko jeszcze raz, na własnej skórze

D – DOSKONAŁE wyczucie czasu miejsca i sytuacji. Jak członek Rodziny uczestniczyłeś w przygotowaniach, ślubie i przyjęciu weselnym. Czuliśmy się tak swobodnie, że byłeś  dla nas ‘niewidzialny’ Jednak jak tylko widziałeś, że potrzebujemy wsparcia, byłeś w pobliżu

A – jak ARTYSTA!

Oczy zapomną, serce zapomni, lecz fotografia zawsze przypomni

DZIĘKUJEMY!

Gosia & Marcin

 

 


 

Piotrze, z całego serca pragniemy Ci podziękować za fantastyczne fotografie z Naszego ślubu  !

Mimo, że zdjęcia otrzymaliśmy dzisiaj- oglądamy je non stop, już któryś raz z kolei… i za każdym razem z łezką w oku 

Jesteś sympatycznym, życzliwym facetem z wielkim poczuciem humoru (znalezionym przez nas całkiem przypadkiem), dla którego fotografia to całe życie. Wiesz co to znaczy dobre „ujęcie”, po czym daje się to poznać.

Każdy kto jest lub był przed ślubem wie jak wiele ważnych decyzji w takcie przygotowań do niego trzeba podjąć. Dzisiaj, z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wybór fotografa był najlepszym jakiego dokonaliśmy. Zdjęcia oddają wszystko co chciałoby się powiedzieć o tym dniu.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za poświęcony nam czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Skomponowane przez Ciebie „dzieło” jest świetnie przemyślanym streszczeniem pełnego emocji dnia.

Teraz śmiało możemy stwierdzić, że wszystko co dzieje się w ważnym momencie, nie może uciec z obiektywu tego właśnie Gościa 

Profesjonalizm i kreatywność w najlepszym wydaniu plus głowa pełna pomysłów to właśnie TY  !!!

Pozdrawiamy i do zobaczenia w przyszłości, na kolejnych sesjach :)!

Magda i Jarek

 

 


 

Drogi Piotrku,

Po tym jak ślubno-weselne emocje opadły postanowiliśmy poświęcić trochę czasu i podziękować Ci za niesamowite efekty Twojej pracy. Od samego początku zdawałeś się wiedzieć dokładnie czego oczekujemy od fotografa. Byliśmy pod wrażeniem jak dyskretnie udawało Ci się być zawsze w centrum wydarzeń, łapać chwile te duże

i małe. Dzięki Tobie czuliśmy się spokojniejsi, bo wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Efekt Twojej pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzień ślubu minął tak szybko i wiele rzeczy umknęło nam w ferworze weselnej bieganiny. Na szczęście Twoje czujne oko uchwyciło o wiele więcej niż się spodziewaliśmy i dzięki temu możemy przeżywać te wszystkie chwile i emocje na nowo. Mamy wrażenie, że żaden film nie oddałby tej atmosfery tak jak zrobiły to Twoje zdjęcia. Teraz mamy przepiękną pamiątkę w postaci albumu i fotografii, które moglibyśmy oglądać godzinami. Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za twój profesjonalizm, zaangażowanie i wrażliwość i cieszymy się niezmiernie, ze wybraliśmy sobie tak wspaniałego fotografa 

 

dziękujemy

Kinga i Rafał