thumbnail

często zadawane pytania


 

Moim celem jest zapewnienie Wam dokumentalnej ilustracji dnia ślubu, najpiękniej jak potrafię, naturalnie i bez zbędnego pozowania. Pokazać Wasze emocje, reakcje Waszych bliskich. Zadbać o utrwalenie bukietów, detali i dekoracji. 


Dla Was stworzyłem dział z najczęściej zadawanymi pytaniami, i mam nadzieję, że odpowiedzi okażą się pomocne.

Zależy mi na tym aby wszystko było dla Ciebie w 100% jasne i zrozumiałe Jeśli nie znalazleś odpowiedzi na swoje pytania możesz je zadać w mailu bądź telefonicznie.

 JAKA JEST CENA? 

Zastanawiasz się nad ceną, wiem że jest ona istotnym elementem Twojej decyzji w sprawie wyboru fotografa ślubnego. Rozumiem to doskonale i dlatego też staram się tworzyć indywidualne kolekcje tak aby jak najbardziej dopasować swoją ofertę do oczekiwań przyszłych klientów.


Aby oszczędzić Wasz czas i pieniądze tworzę ofertę jak najbardziej optymalnie tak aby nie wymagała dodatkowej kalkulacji typu: koszty dojazdu, koszty noclegu itp.

Oferta jest modułowa i to od Ciebie w 100% zależy jak będzie wyglądał finalny pakiet.

Po prostu napisz do mnie foto@piotrduda.pl a wyślę Ci wszystkie informacje jakie potrzebujesz. ILE ZDJĘĆ OTRZYMAMY?


Liczba 
wykonanych zdjęć  zależy od wielu czynników - m. in. od liczby osób, godzin czasu pracy, rodzaju imprezy. Minimalna ilość to 400 zdjęć, ale ta liczba różni się w zależności od długości mojej pracy i "intensywności" zabawy :) . Zawsze staram się oddać jak najwięcej zdjęć. Nie czuję potrzeby kasowania zdjęć aby było dokładnie tyle co w umowie. To Wasza pamiątka :)

 ILE CZASU POŚWIĘCISZ NAM NA SESJĘ PLENEROWĄ W INNYM DNIU?


Uwielbiam pracować na sesjach plenerowych. Dlatego też zawsze zachęcam do zrealizowania  pleneru w innym dniu :) Sesja przeważnie trwa od 3 do 5 godzin, jednak ja osobiście nie lubię ograniczać czasu jej trwania. Możemy zmieniać lokalizację i robić zdjęcia w różnych miejscach. Ale zawsze pracujemy tak długo aż będę miał pewność że mam dobry materiał zdjęciowy :) 

 JAK Z CZASEM PRACY PODCZAS ZAGRANICZNEJ SESJI PLENEROWEJ? 


W dzisiejszych czasach świat stoi otworem i zorganizowanie zagranicznej sesji plenerowej nie wymaga wielkiego zaangażowania oraz nie jest kosztowne. Na sesję zagraniczną poświęcę Wam tyle czasu ile będzie potrzeba :)

 
CZY WYKONUJESZ SESJE NARZECZEŃSKIE? 

Tak :)  Jednak ze względu na specyfikę pracy większość sesji wykonuję w dniach od poniedziałku do czwartku.

 
NA JAKIM SPRZĘCIE PRACUJESZ? 

W swojej pracy zaufałem linii top produktów dla profesjonalnych fotografów firmy NIKON.

Dwie pełnoklatkowe profesjonalne lustrzanki oraz cała gama stałoogniskowych, bardzo jasnych obiektywów. Sprzęt pozwala mi pracować w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych, zabytkowe kościoły itp. bez użycia lampy błyskowej ( często w zabytkowych obiektach nie wolno uzywać FLASHa )

Oczywiscie posiadam lampy błyskowe i lampy oświetlenia ciągłego LOWEL idlight uwielbiam klimat tego źródła światła. 

 
CZY OFERUJESZ RABATY CENOWE NP. POZA SEZONEM LUB W INNYM DNIU NIŻ SOBOTA?

Czasami zniżki są dostępne. Jeśli masz pytania w kwestjach budżetowych, skontaktuj się ze mną z pewnością znajdziemy przysłowiowy “złoty środek”.

 


 


KIEDY I JAK REZERWOWAĆ U CIEBIE TERMIN? 

Najlepiej jak najwcześniej :) A serio termin na 100% rezerwuje podpisanie umowy. Im bliżej do daty ślubu tym mniejsza szansa na to aby termin był wolny. Dostaję mnóstwo zapytań o ofertę .Często zdarza się że klienci kontaktują się po miesiącu od otrzymania oferty a termin jest już zajęty. Niestety nie mogę trzymać terminu bez podpisania umowy, w razie rezygnacji z moich usług zostałbym w tym dniu bez pracy. Proszę mnie zrozumieć. Nie zwlekaj