Adam i Eva | Sesja Plenerowa Gran Canaria 2016-02-15

Eva i Adam to para zakochanych w sobie młodych ludzi z blaskiem miłości w oczach, gestach i słowach :)


Dzień ślubu dopracowany w najmniejszych szczególach i fantastyczni goście to wszystko zagwarantowało wspaniałą zabawę.


Wybór miejsca na sesję plenerową trwał długo, jednak przeważnie realizuję sesję w miejscu wymarzonym przez parę, więc czas nie miał znaczenia.

Wybór padł na Gran Canarię. Cztery dni które spędziliśmy na tej wspaniałej wyspie zaowocowało pięknymi zdjęciami.


Ślubna sesja plenerowa na Gran Canarii to był strzał w dziesiątkę.

Evo, Adamie, cieszę się że spełniłem Wasze oczekiwania. To była przyjemność zostać Waszym fotografem ślubnym. Dziękuję za zaufanie...


Nie mogę oczywiście nie zacytować listu który dostałem od Was. Jest mi bardzo miło i cieszę się że moja pasja do fotografi ślubnej wywołuje uśmiech na Waszych twarzach.

 
"Piotrze, 
długo moglibyśmy się rozpisywać na Twój temat, ale i tak wszystko co napiszemy nie odda tego jaki jesteś. Możemy śmiało stwierdzić po tych kilku dniach spędzonych razem, oraz po tak krótkiej znajomości, że jesteś bardzo dobrym i niesamowicie uzdolnionym człowiekiem. Podchodzisz do ludzi jako człowiek, byłeś z nami w tym najszczęśliwszym dla nas dniu i spisałeś się na medal.
   I chociaż po weselu mieliśmy małe obawy jakie wyjdą zdjęcia, bo w trakcie wesela byłeś prawie niezauważalny to szybko się przekonaliśmy, że nie potrzebne były nasze zmartwienia, uchwyciłeś wszystko co było dla nas ważne, a do tego od zdjęć nie możemy oderwać oczu. Jest tak czasem, że gdy zobaczysz jakieś zdjęcie, długo pozostaje w Twojej głowie, myślę że tych kilka(naście) ujęć z naszej sesji nie jednemu człowiekowi zapadną w pamięć.
   Zdjęcia są perfekcyjne, dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy a nawet lepsze, dbałeś o każdy szczegół, dzielnie znosiłeś moje (damskie) fochy :) , rozśmieszałeś, rozluźniałeś atmosferę, przy Tobie zapomnieliśmy że robimy plener ślubny czuliśmy się jak na wycieczce z najlepszym kumplem który dodatkowo robił nam zdjęcia. 
   Co jeszcze mogę napisać? Teraz wiem jak wygląda praca prawdziwego profesjonalisty i każdemu życzę poznania takiego fotografa jak Ty, z pasją i sercem podchodzącego do swojej pracy jak i niezapominającego o tym że to praca z ludźmi :) Brawo TY :) 
 
P.S. - Album ślubny przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania, dopracowany w każdym szczególe, oglądany po kilkakroć razy ciągle nas zachwyca i jest naszą pamiątką na całe życie jak i wspomnieniem o mile spędzonym z Tobą czasie! Dziękujemy i mamy nadzieje, że jeszcze nie raz się spotkamy :) 
 
 
Eva i Adam Banaś 
                   -dumni z wyboru fotografa ślubnego :) "