Magda i Piotrek 2015-12-04

Magda i Piotrek,
 
obdarzyli mnie swoim zaufaniem wybiarając na swojego fotografa ślubnego. Tym większy zaszczyt że branża ślubna nie jest dla nich obca ...
 
Tych kilka słów o mnie i mojej pracy bardzo wiele dla mnie znaczy.
 
"Ten jeden z najważniejszych dni w naszym życiu… …pełno stresu, emocji, dużo śmiechu i łez szczęścia - a naprzeciw fotograf który to dokumentuje. Jako osoby powiązane z fotografią i branżą ślubną, mieliśmy konkretne wymagania i oczekiwaliśmy najwyższej jakości. Piotrkowi udało się wykonać to fenomenalnie. Był doskonale przygotowany.
W momencie prezentacji albumu uśmiechy nie schodziły z naszych ust. Patrząc na nasze zdjęcia można się dosłownie utopić w emocjach jakie wyrażają zdjęcia. Oglądając album pierwszy, pięćdziesiąty czy setny raz, i tak po ostatniej stronie ma się ochotę wrócić i oglądnąć go ponownie. Każdy może zobaczyć że jego doświadczenie i warsztat pozwalają na wykonanie świetnego reportażu a także wyjątkowych pełnych naszej miłości zdjęć plenerowych. Jesteśmy pewni jednego, że mając możliwość przeżycia jeszcze raz tego dnia - Piotr na pewno byłby naszym fotografem!
 
Serdecznie pozdrawiamy i polecamy
Magda i Piotrek"
 
 
Ja również serdecznie Wam dziękuję.
 
 

Aby zobaczyć prezentację w jakości Full HD zapraszam tutaj,  (nie zapomnij zaznaczyć znaczka "HD")